Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ruhsat görmek

Kahve falında ruhsat görmek keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, çok büyük mutluluk yaşayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ruhsat gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin size istediğiniz yanıtları vermemesi veya geri dönüşleri yapmaması nedeniyle sinirleniyor olabilirsiniz.

Kahve falında ruhsat almak işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, başarısının çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında ruhsat görmek zor zamanların biteceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine tabir olunur.

Kahve falında silah ruhsatı almak aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine tabir olunur.

Kahve falında silah ruhsatı görmek yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, çok uğraş vereceğine delalet eder.

Kahve falında ruhsat kaybetmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında araba ruhsatı görmek söz sahibi olacağına, huzurlu, mutlu olacağına delalet eder.