Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boş eve görmek

Kahve falında boş eve görmek zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, yüksek moralli olacağına, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında boş eve gördüyseniz:

  • Size rahatsızlık veren bazı değişimler yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında boş ev görmek kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına rivayet eder.

Kahve falında boş beyaz ev görmek sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında boş evi yıkamak bol kazanç getireceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında içi boş ev görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeni ve boş ev görmek çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında boş ahşap ev görmek elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeni boş bir ev görmek para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına delalet eder.

Kahve falında boş ev yıkamak bir fitne çıkarmaya, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine tabir olunur.