Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gider görmek

Kahve falında gider görmek önündeki engellerin ortadan kalkacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına, değerli gayrimenkullere sahip olunacağına alamet eder.

Kahve falında gider gördüyseniz:

  • Yaratıcı ya da eğlenceli aktiviteler ilginç alternatiflerle karşılaşmanızı sağlayabilir.

Kahve falında başka birini hacca giderken görmek haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş birini hacca giderken görmek ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında anne ve babasını hacca giderken görmek kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, üçüncü gözünün açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi giderken görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında anneyi hacca giderken görmek çok üst mevkilere geleceğine, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine tabir olunur.

Kahve falında kabeye giderken görmek kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına delalet eder.

Kahve falında kendini doğuma giderken görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, insanlar tarafından ayıplanacağına yorulur.

Kahve falında okula giderken görmek sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine yorulur.