Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yolda görmek

Kahve falında yolda görmek anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, cebinin para göreceğine, hayırlı bir yuva kuracağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, fal sahibinin fakirleşeceğine, yeni planlar yapacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yolda gördüyseniz:

  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan bir kişi nedeniyle bazı konularda karışıklıklar yaşanabilir.

Kahve falında karanlık yoldan aydınlık yola çıkmak diplomalarının artacağına, rızkının da çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yolda çalışma görmek hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına alamet eder.

Kahve falında yolda bozuk para görmek sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil çimen yolmak falı kapatan kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, işlerin daha kötü bir hal alacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine işaret eder.

Kahve falında arabayla yolda kaybolmak rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına, dinden çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uzun bir yolda biriyle yürümek maddi olarak büyük getirisi olacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uzun yolda yürüdüğünü görmek fal sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yolda bırakılmak kişinin duygusal davranarak aldığı kararlar sonrasında geleceğini riske atacağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine alamet etmektedir.