Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında penaltı görmek

Kahve falında penaltı görmek kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, bütçesinin küçüleceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, dertlerin son bulacağına inanılır.

Kahve falında penaltı gördüyseniz:

  • Bazı konularda anlama zorluğu da çekmeniz olasıdır.

Kahve falında penaltı kullanmak arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında penaltı görmek özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına işaret eder.

Kahve falında penaltı atmak sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine alamet etmektedir.