Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir insanın kesildiğini görmek

Kahve falında bir insanın kesildiğini görmek stresin ve üzüntülerin biteceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, bahtının ve geleceğinin açık olacağına, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına ve çok üzüleceğine, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, servet sahibi olacağına, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına işarettir.

Kahve falında bir insanın kesildiğini gördüyseniz:

  • Gergin diyaloglar içine girmekten veya tartışmaktansa kendinizi daha mizahi yorumlarla ortaya koymanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında insan kesip yemek insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına işaret eder.

Kahve falında insan eti kesildiğini görmek sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine yorulur.

Kahve falında insan kesilmesini görmek günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine alamet eder.

Kahve falında bir insanın başının kesildiğini görmek ticaret sektörüne atılacağına, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında insanın kesilmesini görmek rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine işarettir.

Kahve falında insanların kesildiğini görmek hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine işaret eder.

Kahve falında insan kafası kesildiğini görmek kazancın çoğalacağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine işaret eder.

Kahve falında bir insanın boğazının kesildiğini görmek atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına yorulmaktadır.