Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırık görmek

Kahve falında kırık görmek elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, fal sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kırık gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınızda veya aişk hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında kırık bir eşya görmek hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırık görmek büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında kırık yumurta kabuğu görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine inanılır.

Kahve falında kırık çay bardakları görmek çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, fal sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Kahve falında kırık diş görmek eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında kırık tığ görmek helal ekmek yiyeceğine, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın kırık bilezik görmek büyük paralar kazanılacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağzında cam kırıkları olduğunu görmek sıkıntı ve zahmet çekileceğine, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hasret gidereceğine delalet etmektedir.