Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zarar görmek

Kahve falında zarar görmek çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine yorulur.

Kahve falında zarar gördüyseniz:

  • Karşı taraftaki kişiler belli durumların inceliklerini kavramış olmasalar bile, olaylar veya konular hakkındaki yorumlarını dinlemekte fayda var.

Kahve falında kendine zarar vermek eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında arabaya zarar geldiğini görmek deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, mesleğinde geri plana düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında zararlı hayvan görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına işarettir.

Kahve falında küçük zararsız yılan görmek mutluluk verici olayların yaşanacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında zararsız fare görmek çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında şeytanın zarar verdiğini görmek kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında gözün zarar görmek gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiklerine zarar vermek daha pozitif biri olacağına, yorucu geçen bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.