Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında baklava görmek

Kahve falında baklava görmek zenginliğe kavuşacağına, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, mutluluk dolu haberler alınacağına alamet eder.

Kahve falında baklava gördüyseniz:

  • Bazı girişimlerde bulunmak veya yeni başlangıçlar yapmak konusunda tereddütleriniz olabilir.

Kahve falında şekersiz baklava yemek geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fıstıklı baklava yemek kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına alamet eder.

Kahve falında misafire baklava ikram etmek istediği evde oturacağına, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının baklava yediğini görmek tazeleneceğine ve canlanacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında misafirlikte baklava yemek insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, ticaretinin hızlanacağına, fal sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine inanılır.

Kahve falında baklava açıldığını görmek kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Kahve falında sıcak baklava görmek çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına inanılır.

Kahve falında bir sini baklava görmek bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına, maddi durumunun düzeleceğine işaret etmektedir.