Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tel toka çalmak

Kahve falında tel toka çalmak eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, ancak yılmayacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine inanılır.

Kahve falında tel toka çalmak gördüyseniz:

  • Karlı sonuçlar elde etmek için pratik olmanız gerekiyor.

Kahve falında tel toka çalmak sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine tabir olunur.

Kahve falında tel toka takmak sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, hayatının başarılarla dolacağına işarettir.

Kahve falında siyah tel toka görmek gönlünün ferahlayacağına, hayatının düzene gireceğine, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına delalettir.

Kahve falında tel toka almak çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, birçok dedikoduya maruz kalacağına alamet eder.

Kahve falında tel toka bulmak sorunlarını bu sayede bitireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tel toka toplamak karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına yorulur.

Kahve falında saç tel toka takmak yaptığı hatalardan ders alacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine işarettir.

Kahve falında tel toka görmek maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına yorulur.