Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tünel görmek

Kahve falında tünel görmek sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve fal sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına alamet eder.

Kahve falında tünel gördüyseniz:

  • İstikrarsız tavırların ileride pişmanlık duyabileceğiniz hatalar yaptırmasına izin vermemelisiniz.

Kahve falında tünele girdiğini görmek varolan borçların ödeneceğine, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine işaret eder.

Kahve falında tünelden çıkamamak kötü durumlara düşeceğine, rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında metro tüneli görmek bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, dönüşünde iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında dar bir tünele girmek iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına tabir olunur.

Kahve falında karanlık tünele girmek kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, kendi ekmek teknesine sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tüneller görmek kafasının rahat olacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine delalet eder.

Kahve falında tünelde sıkışmak kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına delalettir.

Kahve falında ışıklı tünel görmek kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.