Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tek gözünün olmadığını görmek

Kahve falında tek gözünün olmadığını görmek elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına işarettir.

Kahve falında tek gözünün olmadığını gördüyseniz:

  • Farkında olmadığınız bazı sinir gerilimlerine sahipsiniz.

Kahve falında tek gözünün olmadığını görmek hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına tabir olunur.

Kahve falında tek dişinin olmadığını görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına rivayet eder.

Kahve falında tek kolunun olmadığını görmek plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tek kaşının olmadığını görmek dertlerin artacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, yapılan hataların çok zarar getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gözünün olmadığını görmek kazancın her geçen gün daha da artacağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir gözünün olmadığını görmek iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, malının ve gelirinin çoğalacağına delalettir.

Kahve falında gözlerinin olmadığını görmek çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında göz bebeğinin olmadığını görmek sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.