Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dağınık görmek

Kahve falında dağınık görmek problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, sorunları başarıyla çözmeye inanılır.

Kahve falında dağınık gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde ise, türlü hoşluklar da yüzünü gösterebilir.

Kahve falında evini dağınık görmek yıkılmasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine, onlardan uzaklaşarak, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine inanılır.

Kahve falında dağınık ofis görmek aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine inanılır.

Kahve falında eşyaları dağınık görmek sorunlarının artacağına, insanların saygısının kazanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dağınık kıyafetler görmek dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında akrabanın evini dağınık görmek kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına inanılır.

Kahve falında komşunun evini dağınık görmek işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine rivayet eder.

Kahve falında dağınık sofra görmek büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına işarettir.

Kahve falında bir evin dağınık olduğunu görmek iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine delalettir.