Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında etamin iğnesi görmek

Kahve falında etamin iğnesi görmek çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, kredi çekileceğine, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına işarettir.

Kahve falında etamin iğnesi gördüyseniz:

  • Maddi, duygusal veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konular tekrar yüzünü gösterebilir.

Kahve falında etamin iğnesi görmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında etamin seccade görmek hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, sorunların üstesinden geleceğine alamet eder.

Kahve falında etamin görmek endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine rivayet eder.

Kahve falında iğne bulmak hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, işlerinizin bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iplikli iğne görmek sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına işarettir.

Kahve falında karnından iğne olmak hayatının daha kolay hale geleceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine yorulur.

Kahve falında bebeğe iğne yapıldığını görmek daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında parmağından iğne vurulmak kişinin rahat nefes alacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına yorulmaktadır.