Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında benek görmek

Kahve falında benek görmek bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kadim dostlar edineceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında benek gördüyseniz:

  • Her alanda gerçekçi olmanız gerekiyor.

Kahve falında benekli köpek görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında benekli fare görmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında benekli yılan görmek doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına delalet eder.

Kahve falında beyaz benekli at görmek gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında vücutta kırmızı benek görmek dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına yorulur.

Kahve falında yüzünde kırmızı benekler görmek bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan fal, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına delalet eder.

Kahve falında benekli yüz görmek Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine işarettir.

Kahve falında kırmızı benekli balık görmek alkış alacağına, hayatının da düzene gireceğine yorulur.