Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında harf ve sayı görmek

Kahve falında harf ve sayı görmek hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Kahve falında harf ve sayı gördüyseniz:

  • Aşırı tepkiler sizi zor durumda bırakabilir.

Kahve falında harf ve sayı görmek kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında harfli küpe görmek ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, ortaklık kurduğu bir kişinin kendisini yarı yolda bırakacağına delalet eder.

Kahve falında arapça harfleri görmek nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında üç harflileri hissetmek kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde kuran harfleri görmek işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, sağlık problemleri içinde olacağına yorulur.

Kahve falında avuç içinde harf görmek nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına delalet eder.

Kahve falında vav harfi görmek tüm dileklerinin gerçek olacağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kuran harfi görmek sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına inanılır.