Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuyunun içinde ateş görmek

Kahve falında kuyunun içinde ateş görmek hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, ticari anlamda yön değiştireceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, insanlara öncülük edeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında kuyunun içinde ateş gördüyseniz:

  • Fiziksel anlamda kendinizi daha iyi hissetmek veya güçlendirmek için yeni yollar arayabilirsiniz.

Kahve falında kuyu içinde ateş görmek sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına işarettir.

Kahve falında kuyunun içinde ateş görmek beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ateşten kuyu görmek orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ateş kuyusu görmek mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ateşli kuyu görmek aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evin içinde su kuyusu görmek unvan sahibi olacağına, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ev içinde kuyu görmek sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, haksızlıklara da karşı geleceğine delalet eder.

Kahve falında kuyu içinde balık görmek kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine tabir olunur.