Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balık sağmak

Kahve falında balık sağmak falı kapatan kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, hayatının düzene gireceğine, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında balık sağmak gördüyseniz:

  • Gene maddi konularda birilerinin dolandırıcılık amacıyla size sokulması da olasıdır.

Kahve falında balık sağmak işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında öküz sağmak büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine delalettir.

Kahve falında inek sağmak işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında manda sütü sağmak sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, rızkından olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşinden süt sağmak yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında kedi sütü sağmak bir sebeple sıkıntılarının artacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında keçi sütü sağdığını görmek yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine işaret etmektedir.

Kahve falında kadından süt sağmak dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine delalet etmektedir.