Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evli kişinin düğününü görmek

Kahve falında evli kişinin düğününü görmek ettiği bütün duaların kabul olacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evli kişinin düğününü gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde yeni uğraşlar zamanınızı çok daha renkli geçirmenizi sağlayabilir.

Kahve falında evli kişinin düğününü görmek hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına alamet eder.

Kahve falında evli birinin düğününe gitmek güzel günlerle tanışılacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evli birinin düğün görmek sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evli bir çiftin düğününü görmek çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evli kadının düğününü görmek böylece daha büyük adımlar atılacağına, devlete hizmet etmeye inanılır.

Kahve falında evli birine düğün yapmak ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine tabir olunur.

Kahve falında evli kızının düğününü görmek çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine tabir olunur.

Kahve falında evli birinin düğün hazırlığı görmek umutlarının biteceğine, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine tabir olunur.