Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz otomobil satın almak

Kahve falında beyaz otomobil satın almak sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına inanılır.

Kahve falında beyaz otomobil satın almak gördüyseniz:

  • Suçlamalar, şikayetler veya eleştiriler söz konusu olabilir.

Kahve falında beyaz otomobil satın almak sorunlarını gidereceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına inanılır.

Kahve falında otomobil satın almak güzel günler yaşanacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında otomobil satın aldığını görmek borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Kahve falında lüks otomobil satın almak büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına delalettir.

Kahve falında beyaz otomobil kullanmak kazancının çok düşeceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz otomobil görmek büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz otomobile binmek ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz otomobil aldığını görmek adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına rivayet eder.