Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yakın arkadaşla sarılmak

Kahve falında yakın arkadaşla sarılmak isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, modern insanlarla tanışılacağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, hoş olaylar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında yakın arkadaşla sarılmak gördüyseniz:

  • Maddi konularla ilgili herhangi bir girişimde bulunmak istiyorsanız hemen harakete geçmenizde fayda var.

Kahve falında yakın arkadaşına sarılmak maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında en yakın arkadaşına sarılmak kısmetlerinin kapanacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında yakın arkadaşla sarılmak maddeden çok maneviyata önem vereceğine ve en büyük hedeflerinden birinin de gerçek huzuru bulmak olacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yakın arkadaşa sarılmak kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında en yakın arkadaşınla sarılmak girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş bir yakınına sarılmak amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine tabir olunur.

Kahve falında ölen bir yakınına sarılmak büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine rivayet eder.

Kahve falında bir yakınına sarılıp ağlamak hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına alamet etmektedir.