Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanımadığın bir erkeğe sarılmak

Kahve falında tanımadığın bir erkeğe sarılmak geçecek güzel bir ömre, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, sıkıntılı bir işe girileceğine, kavgaların biteceğine, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine işaret eder.

Kahve falında tanımadığın bir erkeğe sarılmak gördüyseniz:

  • Alışverişler veya pazarlıklar esnasında karşı koyulması zor teklifler söz konusu olabilir.

Kahve falında tanımadığın bir erkeğe sarılmak kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hiç tanımadığın bir erkeğe sarılmak aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına yorulur.

Kahve falında tanımadığı bir erkeğe sarıldığını görmek işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına inanılır.

Kahve falında tanımadığı bir erkeğe sarılmak yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine delalettir.

Kahve falında tanımadığı bir erkekle sarılmak elden arka arkaya paralar çıkacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine işarettir.

Kahve falında tanımadığın erkeğe sarılmak yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, fal sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına tabir olunur.

Kahve falında tanımadığın bir erkeğe sarıldığını görmek çok sıkıntılı bir hal alacağına, içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına rivayet eder.

Kahve falında tanımadığı birisine sarılmak atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine rivayet etmektedir.