Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ekmek dağıtıldığını görmek

Kahve falında ekmek dağıtıldığını görmek projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ekmek dağıtıldığını gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkiler veya kalabalık ortamlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Kahve falında ekmek dağıtıldığını görmek atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, alacaklarını tahsil edeceğine alamet eder.

Kahve falında ekmek dağıttığını görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına rivayet eder.

Kahve falında başkasının ekmek dağıttığını görmek maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına tabir olunur.

Kahve falında dağları seyretmek sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dağ bayır koşmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dağ çileği görmek sağlık ve şifa bulacağına, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil yüksek dağ görmek yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dağ keçisi kesmek içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine rivayet eder.