Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında matkap görmek

Kahve falında matkap görmek değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, bundan güç ve cesaret alacağına, günlerinin güzelleşeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında matkap gördüyseniz:

  • Bazı olaylar, fikirler ya da talepler bazı kişiler için radikal değişiklik anlamına geliyorsa düşünce ya da fikirlerinizin gerçekçi olup olmadığını sorgulamanızda fayda var.

Kahve falında matkapla duvar delmek kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında matkap kullanmak kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine tabir olunur.

Kahve falında matkap görmek hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine işaret eder.

Kahve falında matkap sesi duymak atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına işarettir.

Kahve falında matkap ucu görmek şansının açılacağına ve kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine delalet eder.