Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kağıt helva almak

Kahve falında kağıt helva almak sorunlarının günden güne artacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına ve şansın da her zaman arkasından geleceğine, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine tabir olunur.

Kahve falında kağıt helva almak gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki kişiler sizi zorlayabilirler.

Kahve falında kağıt helva görmek sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, prestij kaybı yaşayacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kağıt helva almak sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, bekârlığına da veda edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kağıt helva yemek iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, kazaya, belaya ve derde düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında kağıt helva yediğini görmek şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında helva pişirmek kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaz helvası görmek tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, hayatın kolaylaşacağına alamet eder.

Kahve falında helva ekmek bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine delalet eder.

Kahve falında kırmızı helva görmek hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, kötü günler görüleceğine işaret etmektedir.