Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında taş kum görmek

Kahve falında taş kum görmek sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve fal sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, aksiliklerin son bulacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında taş kum gördüyseniz:

  • Maddi konularda da gelişmeler var.

Kahve falında taş ve kum görmek ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine delalettir.

Kahve falında taş kum görmek elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına tabir olunur.

Kahve falında taşlı kum görmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, çok istenen bir konuda geri adım atılacağına yorulur.

Kahve falında kum ve taş görmek güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, diğer aile bireylerinin de işe katılacağına yorulur.

Kahve falında kum taş görmek arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, fakirlik yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında kum kusmak amacına ulaşacağına, huzurun kaçacağına işaret eder.

Kahve falında cepte kum görmek imkânlarının çoğalacağına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kumdan ev yapmak sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına inanılır.