Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında firuze görmek

Kahve falında firuze görmek ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, geriye doğru gideceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, falı kapatan kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında firuze gördüyseniz:

  • Teslim tarihlerine sadık kalınması gerekiyor.

Kahve falında firuze taşlı kolye görmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, ileride saygın bir kimse olacağına alamet eder.

Kahve falında firuze kolye görmek mallarının eksileceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine rivayet eder.

Kahve falında firuze taşlı yüzük görmek asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine alamet eder.

Kahve falında firuze görmek eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı inanılır.

Kahve falında firuze kolye takmak sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına işarettir.

Kahve falında firuze taşı görmek kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına rivayet eder.

Kahve falında firuze tesbih görmek çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara rivayet etmektedir.