Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dolmuşa görmek

Kahve falında dolmuşa görmek maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında dolmuşa gördüyseniz:

  • Tepkilerinizi gösterebileceğiniz için kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Kahve falında dolmuşa para vermek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sarı dolmuş görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına inanılır.

Kahve falında dolmuş sürmek yaşadığı muhitin yenileneceğine, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz dolmuşa binmek ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dolmuş yapan arabaya binmek öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, falı kapatan kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uçan dolmuş görmek kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine işarettir.

Kahve falında dolmuşa binmek parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına, istediği başarıyı göstereceğine delalettir.

Kahve falında dolmuş şöförü olmak yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve fal sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına rivayet eder.