Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir adam tarafından takip edilmek

Kahve falında bir adam tarafından takip edilmek kısa süre içinde evlat sahibi olacağına ve herkes tarafından takdir göreceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine rivayet eder.

Kahve falında bir adam tarafından takip edilmek gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınız sizi mutlu eden kişiler, yerler veya olaylarla aranıza girebilir.

Kahve falında bir adam tarafından takip edilmek falı kapatan kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında cinler tarafından takip edilmek sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında sevdiğin kişi tarafından takip edilmek dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında biri tarafından takip edildiğini görmek çok daha fazla adım atacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kazancının ve rızkının da garanti olacağına yorulur.

Kahve falında erkek tarafından takip edilmek dileklerinin gerçekleşeceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına tabir olunur.

Kahve falında yılan tarafından takip edilmek çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine alamet eder.

Kahve falında köpek tarafından takip edilmek kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında düşman tarafından takip edilmek dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine inanılır.