Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tekne görmek

Kahve falında tekne görmek yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, umduklarını bulamayacağına, kavgacı ve ters bir kişi olan fal sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına rivayet eder.

Kahve falında tekne gördüyseniz:

  • Olayların dışında kalmanız durumunda, olaylar sizin müdahalenize gerek kalmadan çözülebilir veya yok olup gidebilir.

Kahve falında tekne turu yapmak üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına delalet eder.

Kahve falında sürat teknesi görmek çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Kahve falında tekneye binip gitmek refah içinde bir hayat yaşanacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tekneyle uçmak başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine, zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Kahve falında deniz üzerinde tekne görmek umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine rivayet eder.

Kahve falında teknenin battığını görmek işsizseniz işe gireceğinize, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına delalettir.

Kahve falında ekmek teknesi görmek kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında suda tekne görmek rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, geçim derdinin sona ereceğine tabir olunur.