Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında suyun görmek

Kahve falında suyun görmek itibarını geri kazanacağına, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan fal sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, bazı ortaklıklar kuracağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine inanılır.

Kahve falında suyun gördüyseniz:

  • Hareketleriniz, zarifliğiniz veya hırsınız diğerlerinin size katılmak istemesine neden olabilir.

Kahve falında bidonla su görmek çok iyi paralar kazanılacağına, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine delalettir.

Kahve falında suyun içine düştüğünü görmek sorunlarının tamamen biteceğine, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında siyah su yılanı görmek yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suyla bahçe sulamak çok üzüntü yaşayacağına, önemli bir lider haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında suya yatmak sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, dertlerin bölüşüleceğine işarettir.

Kahve falında duvardan su fışkırdığını görmek yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına alamet eder.

Kahve falında elinin su topladığını görmek uykusuz geceler yaşayacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine delalettir.

Kahve falında banyoda temiz su görmek yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına işarettir.