Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kabirde sorguya çekilmek

Kahve falında kabirde sorguya çekilmek büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, bir sıkıntıya girmeye delalet etmektedir.

Kahve falında kabirde sorguya çekilmek gördüyseniz:

  • Yaşınıza göre, aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz.

Kahve falında kabirde sorguya çekilmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına ve daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine yorulur.

Kahve falında kabirde sorgulandığını görmek sorunları başarıyla çözmeye, sorunların artacağına delalet eder.

Kahve falında polis tarafından sorguya çekilmek işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında sorguya çekilmek daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, hastalıklarını yenmeyi başaracağına alamet eder.

Kahve falında ölüp sorguya çekildiğini görmek borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, zorlukların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sorguya çekildiğini görmek yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına, çözümlere ve şifaya kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında sorguya çekmek tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, bazen de rahat geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında öbür dünyada sorgulanmak hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına alamet etmektedir.