Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yarma görmek

Kahve falında yarma görmek bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına, yeni duygular tadacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü falı kapatan kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, bolluk ve bereket yaşayacağına, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, hafifleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında yarma gördüyseniz:

  • Duygularınız veya egonuz nedeniyle amatör bir imaj çizme riskiniz olabilir.

Kahve falında buğday yarma görmek kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına rivayet eder.

Kahve falında mısır yarması görmek kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yarma görmek kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, bu sayede rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına işarettir.

Kahve falında yarma şeftali görmek arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, zorluklarının kalmayacağına yorulur.

Kahve falında buğday yarması görmek beden sağlığının zarar göreceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pişmiş yarma görmek aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında haşlanmış yarma görmek deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine delalettir.

Kahve falında yarma çorbası görmek maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.