Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sütyen hediye almak

Kahve falında sütyen hediye almak kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, makam ve söz sahibi olacağına, iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sütyen hediye almak gördüyseniz:

  • Alışılmadık yeni bir iş birliği sizi karlı veya faydalı bir yola sokabilir.

Kahve falında sütyen hediye almak ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine alamet eder.

Kahve falında hediye sütyen almak sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine rivayet eder.

Kahve falında sütyen hediye etmek maddi olarak kötü bir karara varılacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Kahve falında siyah sütyen giymek onun zamanını çalacağına, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil sütyen görmek ardından yeni bir işe gireceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine yorulur.

Kahve falında sütyen çıkardığını görmek gereken sabrı göstereceğine, işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dantelli sütyen görmek dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mor sütyen görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine işaret etmektedir.