Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elmas görmek

Kahve falında elmas görmek aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine inanılır.

Kahve falında elmas gördüyseniz:

  • Daha sonra faydası olacağını düşünüyorsanız yedek planlar yapmanızda fayda var.

Kahve falında renkli elmas görmek yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında elmas yüzük görmek hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında elmas yakut görmek insanların birbirine kenetleneceğine, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine tabir olunur.

Kahve falında elmas yemek güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine tabir olunur.

Kahve falında cennet elması toplamak bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek fal sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına delalet eder.

Kahve falında yer elması yediğini görmek güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mor elmas görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine yorulur.

Kahve falında cennet elması yediğini görmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, iş hayatında çok zarar edileceğine yorulmaktadır.