Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ters kapı görmek

Kahve falında ters kapı görmek sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, kişinin hayatından yana hayır bulacağına, geleceğin güzel olacağına delalet eder.

Kahve falında ters kapı gördüyseniz:

  • Yıldızların olumlu etkisi duygusal hayatınıza da yansıyacak.

Kahve falında ters kapı görmek fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, emrinde insan çalıştıracağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine tabir olunur.

Kahve falında ters bebek görmek duaların kabul göreceğine, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında merdivenden ters inmek çok günah işleyeceğine, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına işaret eder.

Kahve falında ters çevrilmiş ayakkabı görmek tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tersten ilişkiye girdiğini görmek zenginliği bulacağına, bir daha ölene kadar bırakmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayla ters yöne girmek tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ters elbise giymek çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına yorulur.

Kahve falında çorabı ters giymek bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.