Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında penye görmek

Kahve falında penye görmek büyük kazançlar sağlanılacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında penye gördüyseniz:

  • Hiçkimsenin yolunuzda durmasına ya da duygusal konuların sizi yavaşlatmasına izin vermemelisiniz.

Kahve falında sarı penye görmek daha kararlı bir kişi olunacağına, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine inanılır.

Kahve falında pembe penye giymek giden birinin geri döneceğine, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına rivayet eder.

Kahve falında penye görmek kazancını iki kat arttıracağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı penye görmek fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz penye görmek sıkıntıların aşılacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında pembe penye görmek gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, iç sıkıntısına delalet etmektedir.

Kahve falında penye kesmek yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah penye görmek sıkıntılarının biteceğine, kazancının artacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına alamet etmektedir.