Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tuğla görmek

Kahve falında tuğla görmek yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, olmayacak hayallere kapılacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tuğla gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda gelişmeler var.

Kahve falında tuğla yıkmak çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında tuğla inşaat görmek hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü fal sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı tuğla görmek düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine, sevindirici haberler alınacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz tuğla görmek yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına inanılır.

Kahve falında tuğladan ev yapmak sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına inanılır.

Kahve falında kırık tuğla görmek kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına işarettir.

Kahve falında tuğladan duvar örmek endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında tuğla duvar örmek onlardan yana üzüntüye düşeceğine, girdiği işleri kaybedeceğine delalet eder.