Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında suçludan kaçmak

Kahve falında suçludan kaçmak çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, meşakkate düşeceğine, maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine delalettir.

Kahve falında suçludan kaçmak gördüyseniz:

  • Bazı konular içinden çıkılmaz hal almadan önce sorunları arkadaş, akraba veya meslektaşlarınızla tartışmalısınız.

Kahve falında suçludan kaçmak sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında suçlu kovalamak zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına rivayet eder.

Kahve falında suçluya yardım etmek korkulan bir durumla karşılaşılacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında suçluları yakalamak alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında suçlunun yakalandığını görmek çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına inanılır.

Kahve falında suçlu aramak yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, kazalardan, belalardan korunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında suçlu görmek üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, eğer işsizse iş bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında suçlu olduğunu görmek bedenen de ruhen de şifa bulacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine delalet etmektedir.