Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yalınayak koşmak

Kahve falında yalınayak koşmak ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, bir sebeple fal sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, şansının açılacağına ve kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, mutluluğun ve kazancın azalacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine delalet eder.

Kahve falında yalınayak koşmak gördüyseniz:

  • Yakın çevreden bir kadın önemli bir haber verebilir.

Kahve falında yalınayak koşmak hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, ufkunun açılacağına inanılır.

Kahve falında yalın ayakla koşmak sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yağmurda yalın ayak koşmak iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, eskileri yâd edeceğine yorulur.

Kahve falında yalınayak toprağa basmak sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına alamet eder.

Kahve falında yağmurda yalın ayak yürümek borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, başarısının çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yalınayak görmek kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bir sebeple insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine delalettir.

Kahve falında ayak yalın gezmek patlama noktasına geleceğine, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yalın ayak tuvalete gitmek mutluluğundan olacağına, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine işaret etmektedir.