Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğin erkeğin ailesiyle tanışmak

Kahve falında sevdiğin erkeğin ailesiyle tanışmak başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine, içinin ferahlayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, parasal olarak çok büyük destek vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin erkeğin ailesiyle tanışmak gördüyseniz:

  • Aklınızın sesine kulak vermeli, önerilerini ciddiye almalısınız.

Kahve falında sevdiğin erkeğin ailesiyle tanışmak bir koyulan işten yüz kazanılacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğin çocuğun ailesiyle tanışmak hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğinin ailesiyle tanışmak hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiğin insanın ailesiyle tanışmak musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kızın ailesiyle tanışmak atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişinin ailesiyle tanışmak hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında sevdiğin kişinin ailesiyle tanışmak daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine alamet eder.

Kahve falında erkek arkadaşının ailesiyle tanışmak Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, kısmetin açılacağına alamet etmektedir.