Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğin kişiyi aramak

Kahve falında sevdiğin kişiyi aramak kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, sorunlarının ortadan kalkacağına, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, geri planda kalacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiğin kişiyi aramak gördüyseniz:

  • Aklınızı kullanmanız veya anlamadığınız yerlerde anlamadığınızı söylemeniz size verilen değeri arttırabilir.

Kahve falında sevdiğin kişiyi telefonla aramak işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğin kişinin aradığını görmek başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişiyi aramak kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine işarettir.

Kahve falında sevdiğin kişiyi aramak yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, emeklerin boşa gitmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişinin aradığını görmek maddi durumunu genç yaşında düzeltip, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında aradığın kişiye ulaşamamak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine inanılır.

Kahve falında aradığı kişiye ulaşamamak ikinci bir şans vereceğine, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında kişi aramak mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, ekonomik olarak darlığa düşeceğine tabir olunur.