Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaş göz görmek

Kahve falında kaş göz görmek büyük bir özgüven kazanacağına, güç kaybedeceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla fal sahibinin de içinin ferahlayacağına, işinden ve hayatından geri kalacağına rivayet eder.

Kahve falında kaş göz gördüyseniz:

  • Neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.

Kahve falında göz kaş görmek hem birincilik hem de kazanç getireceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kaş göz görmek alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında göz ve kaş görmek kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine rivayet eder.

Kahve falında tek kaşının olmadığını görmek hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.

Kahve falında kaşındığını görmek mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına delalettir.

Kahve falında kaşını uzun görmek kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine işaret eder.

Kahve falında kaşsız olduğunu görmek sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, yapılan hataların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kaşı görmek kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına alamet etmektedir.