Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında söz yüzüğü atmak

Kahve falında söz yüzüğü atmak hayatının bu sayede güzelleşeceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, yüklü miktarda para kazanacağına işaret eder.

Kahve falında söz yüzüğü atmak gördüyseniz:

  • Belli planlarınızın veya işlerinizin acilen yeniden yapılandırılması gerekebilir.

Kahve falında söz yüzüğünü atmak aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına, hastalanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında söz yüzüğü atmak ele geçecek haram mal ve paraya, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, bu sayede problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında söz atmak planların ve hesapların tutmayacağın, hayal kırıklığı yaşanacağına, mal mülk kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sözü atmak maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında sözlenip yüzük takmak kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, evlatlarından hayır bulacağına alamet eder.

Kahve falında söz yüzük görmek elden çıkan malların geri kazanılacağına, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine delalettir.

Kahve falında eski söz yüzüğünü görmek inancını bir kenara atacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına işarettir.

Kahve falında altın söz yüzüğü takmak uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, daima secde ve şükür edeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına inanılır.