Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında civcivi görmek

Kahve falında civcivi görmek rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa alamet eder.

Kahve falında civcivi gördüyseniz:

  • Yetersiz ya da faydasız anlaşmaları, işleri veya planları bir kenara bırakmalısınız.

Kahve falında konuşan civciv görmek hayallerin gerçekleşeceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine inanılır.

Kahve falında yüzen civciv görmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına rivayet eder.

Kahve falında yumurtanın içinden civciv çıktığını görmek evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş civciv görmek özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına alamet eder.

Kahve falında benekli civciv görmek dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, işlerinin de bir düzene oturacağına tabir olunur.

Kahve falında yanmış civciv görmek yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, rahatlayacağına işarettir.

Kahve falında kucağında civciv görmek çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yatakta civciv görmek haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına delalet etmektedir.