Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mantarı görmek

Kahve falında mantarı görmek alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, kavgaların büyüyeceğine, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mantarı gördüyseniz:

  • Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var.

Kahve falında ayak mantarı görmek kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında birinden mantar almak üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, sevdiği birini kırmaya rivayet etmektedir.

Kahve falında pazardan mantar almak küçük ise kazancınızın daha az olacağına, bir anda yokluğa düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kara mantar görmek kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında mantar çıktığını görmek şansın kapanacağına, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına yorulur.

Kahve falında tavuk mantarı görmek onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına işaret eder.

Kahve falında karın üstünde mantar toplamak kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mezarlıkta mantar toplamak yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına inanılır.