Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında somun görmek

Kahve falında somun görmek daha kararlı bir kişi olunacağına, rahatının yerine geleceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, aşının da çoğalacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine delalet eder.

Kahve falında somun gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde veya hızınızda değişiklik yapmanız özel hayatınızı veya iş yaşamınızı daha iyi yorumlamanızı sağlayabilir.

Kahve falında somun almak yeni denemelerde bulunacağına, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında somun ekmeği yemek başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sıcak somun görmek kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük somun ekmek görmek insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında somun ekmek yemek ancak daha sonara falı kapatan kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine işaret eder.

Kahve falında sıcak somun ekmek yemek yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, hayatının olumlu yönde devam edeceğine delalettir.

Kahve falında somun ekmek aldığını görmek gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, güzel günler için yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında somun yemek yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, şansının artacağına alamet eder.