Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kirli oda görmek

Kahve falında kirli oda görmek kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, güzelliklere rast gelineceğine, variyetinin her geçen gün artacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına inanılır.

Kahve falında kirli oda gördüyseniz:

  • Şimdi, yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir veya hayatınıza biraz heyecan getirebilir.

Kahve falında odayı kirli görmek zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kirli odayı temizlemek güzel işler yapacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında kirli oda görmek böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine, böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında temiz yatak odası görmek herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine yorulur.

Kahve falında odadan odaya taşınmak atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında dağınık bir oda görmek iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına rivayet eder.

Kahve falında odayı badana yapmak can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında oda süslemek ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.