Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mutlu görmek

Kahve falında mutlu görmek girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, güzel günler geçireceğine, ruhunun şifa bulacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mutlu gördüyseniz:

  • Karşılaşabileceğini olumsuzlukların karşı cins ilişkilerineze ya da ailenizle olan kontaklarına yansıması da olasıdır.

Kahve falında mutlu bir çift görmek işlerinin de hal yoluna gireceğine, gelir kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş anneyi mutlu görmek yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iki sevgiliyi mutlu görmek sevilen birinin geleceğine, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi mutlu görmek çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında sevinmek mutlu olmak rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında evlenmek ve mutlu olmak atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir erkekle mutlu olmak işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşının mutluluğunu görmek hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine delalet eder.