Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah keçi yavrusu görmek

Kahve falında siyah keçi yavrusu görmek evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, endişelerin biteceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah keçi yavrusu gördüyseniz:

  • Bazı konular göründüğü gibi olmayabilir.

Kahve falında siyah keçi yavrusu görmek sağlık sorunlarının başgöstereceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah yavru keçi görmek bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, bankadaki hesaplarının da kabaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında keçi ve yavrusunu görmek el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında yeni doğmuş keçi yavrusu görmek yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına işarettir.

Kahve falında beyaz keçi yavrusu görmek kızgınlıkların geçeceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine delalettir.

Kahve falında keçi ve yavrusu görmek verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, düşmanına galip geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında keçi yavrusu görmek zor günlerin sona ereceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında keçi yavrusu beslemek yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine işaret etmektedir.